Previous slide
Next slide

NASZA OFERTA

Witaj na stronie “Produkty” firmy Trailertec Polska.  Oferujemy szeroką gamę wysokiej jakości rozwiązań transportowych. Nasza oferta obejmuje naczepy z ruchomą podłogą Kraker, naczepy podkontenerowe i cysterny DTEC, wywrotki DTEC, ramy wywrotu oraz wózki dolly. Każdy z naszych produktów cechuje się najwyższą jakością, trwałością i funkcjonalnością. Odkryj, jak nasze rozwiązania mogą usprawnić Twoją działalność transportową.

Naczepy z Ruchomą Podłogą Kraker

Naczepa K-Force wytrzyma najintensywniejsze użytkowanie bez pęknięć i awarii przez lata. Niezależnie od tego, czy przewozisz produkty rolne, materiały do recyklingu, biomasę, czy towary masowe, dzięki K-Force zrobisz to profesjonalnie, bezpiecznie, skutecznie i bez zbędnych przestojów. Ponadto ruchoma podłoga K-Force ma najdłuższą żywotność dzięki swojej unikatowej konstrukcji. Kraker zapewnia Ci 5 lat gwarancji na konstrukcję. To unikatowe i innowacyjne rozwiązanie na rynku.

Naczepy Podkontenerowe D-TEC

Naczepy kontenerowe D-TEC to najlżejsze naczepy kontenerowe o standardowej masie własnej od 3,0 ton. Dzięki lżejszemu o 1000 kg podwoziu można zaoszczędzić 1000 litrów oleju napędowego rocznie. Wielofunkcyjne podwozie wysuwa się w pełni mechanicznie, bez żadnych elementów pneumatycznych. Zaawansowany rozkład obciążenia na osie zapewnia wysoki poziom stabilności zestawu. Wszystkie naczepy S-line są przygotowane pod dopuszczenie ADR.

Naczepy Cysterny

D-TEC ma ponad 30-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji naczep cystern. Jednym z najważniejszych celów D-TEC jest osiągnięcie niskiej masy własnej. D-TEC zajmuje się produkcją cystern do przewozu substratów z biogazowni i nawozu zwierzęcego. Od 1987 roku koncentrując się przy tym na niskiej wadze własnej, niskich kosztach utrzymania i wysokiej cenie odkupu

Naczepy Wywrotki

Innowacyjne lekkie wywrotki z solidną ramą i skrzynią ładunkową wykonaną z aluminium lub stali Hardox.

Wózek Dolly Trailertec

Innowacyjny wózek Dolly marki TrailerTec Produkt stanowi innowację w skali świata po zastosowania w napędu hydraulicznego, materiałów najwyższej jakości i specjalnej powłoki antykorozyjnej oraz w opcji łączności ISOBUS.

NOWOŚCI

Jesteśmy na Instagramie!

Drodzy Klienci,od teraz jesteśmy dla Was również na #instagramie!zapraszamy do śledzenia oraz dzielenia się z nami Waszymi postami!@trailertec_poland 

Read More »