Combitrailer CT-521-S

Combitrailer to szczyt wydajności w transporcie. D-TEC przeanalizował procesy logistyczne i odkrył, gdzie można wygenerować zysk: szybszy i bardziej
elastyczny załadunek i rozładunek. Combitrailer® to dzielona naczepa, zaprojektowana specjalnie do transportu kontenerów 2 x 20 stóp. Po podzieleniu naczepy Combitrailer można jednocześnie załadować lub rozładować dwa 20-stopowe kontenery w rampie załadunkowej. Naczepą Combitrailer można również przewozić 40-stopowe kontenery.

Dzięki Combitrailer S-Line firma D-TEC spełnia życzenie klientów, aby móc jeździć zarówno przednią, jak i tylną częścią. Nowa naczepa Combitrailer S-Line składa się z 2 naczep, z których każda jest wyposażona we własny sworzeń królewski i numer rejestracyjny. D-TEC wziął również pod uwagę dobry rozkład nacisku na osie w ruchu międzynarodowym w ramach maksymalnych obciążeń różnych krajów. Typową cechą przyczep D-TEC jest niska masa własna. Zastosowanie sprężystej stali o wysokiej wytrzymałości na rozciąganie sprawia, że podwozie jest wyjątkowo mocne.