O NAS

Nasza Historia

Firma TrailerTec Polska istnieje i prężnie rozwija się na rynku od 2017 roku. Spółka specjalizuje się w handlu i serwisie naczep podkontenerowych i cystern marki D-TEC oraz naczep z ruchomą podłogą KRAKER Trailers.

Firma przez ostatnie 5 lat zdobywała doświadczenie w sprzedaży naczep cieżąrowych nowych i używanych takich jak:

NACZEPY PODKONTENEROWE

TrailerTec zajmuje się sprzedażą szerokiej gamy naczep podkontenerowych 3-5 osiowych, rozciąganych i rozczepianych do wymagających zastosowań transportowych oraz prostych do codziennego użytkowania. Naczepy podkontenerowe dystrybuowane przez firmę TrailerTec są najlżejszymi na rynku. Sprzedawane naczepy podkontenerowe są produkowane przez firmę D-TEC.

NACZEPY Z RUCHOMĄ PODŁOGĄ

TrailerTec dystrybuuje naczepy z ruchomą podłogą od wiodących w Europie producentów, w ofercie znajduje się szeroki wachlarz tego typu naczep. Sprzedawane naczepy są produkowane przez firmę Kraker.- naczepy samowyładowcze – nowoczesne, lekkie naczepy z aluminiową lub metalową skrzynią ładunkową.

CYSTERNY

Naczepy do przewozu substratów obornika zwierzęcego. Wnioskodawca sprzedaje naczepy producentów koncentrujących się na niskiej wadzę własnej oraz relatywnie małych kosztach utrzymania.

Trailtec w liczbach

0
Lata doświadczenia
0 +
Liczba naczep sprzedanych
0
Liczba Pracowników