SERWIS

Serwis Trailertec

Serwis Trailertec charakteryzuje się: fachową wiedzą, profesjonalizmem, rozbudowanym zapleczem techniczno-diagnostycznym oraz w pełni wyposażonymi magazynami. Koncentrujemy się na: rozwiązywaniu problemów związanych z uszkodzeniami w pojazdach Kraker, D-TEC i innych marek.

Oferujemy

Umowy z ubezpieczycielami oraz dodatkowe wsparcie ze strony magazynu części dają szerokie możliwości naprawy i renowacji pojazdów. W naszym serwisie mogą Państwo wykonać następujące prace: przeglądy okresowe, naprawy elektryczne i pneumatyczne, układy hamulcowe, diagnostykę komputerową, naprawy ślusarskie wszystkich typów podwozi i nadwozi oraz renowację lakieru pojazdów.

Sprzedaż części

W naszym sklepie internetowym z częściami możesz kupić oryginalne części do naczep z ruchomą podłogą, naczep podkontenerowych, cystern oraz wywrotek. Używając wyłącznie części wysokiej jakości, możesz zapobiec problemom, które mogą Cię spotkać na drodze.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroką gamę artykułów, które możesz szybko i łatwo zamówić. Zapewniamy szybką dostawę oraz oferujemy odbiór własny w naszej siedzibie.

Masz pytania dotyczące serwisu, części lub gwarancji?

SERWIS & NAPRAWY

Gracjan Świtała

SPRAWY GWARANCYJNE

Michał Domagała

SPRZEDAŻ CZĘŚCI

Michał Szymczyk